Wesprzyj MTM

Start / Wesprzyj MTM

 

   Jak sama nazwa wskazuje <Kampania społeczna> to działania nie komercyjne ukierunkowane na wzmacnianie relacji małżeńskich, oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, mediów i osób publicznych do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

Tydzień Małżeństwa jest finansowany z darowizn i  grantów.  Wszystkie osoby zaangażowane w Kampanię nie pobierają z tego tytułu żadnych profitów, ofiarowując swój czas, zaangażowanie i umiejętności.

Jeżeli z różnych powodów nie możecie się Państwo zaangażować bezpośrednio we współorganizację Tygodnia Małżeństwa, ale macie wielką chęć pomocy, istnieje możliwość sponsorowania naszych działań dowolną kwotą. Na pewno taka pomoc również bardzo nam się przyda, bo ogrom podejmowanych przez nas zadań z oczywistych względów wiąże się z dużymi kosztami. W zamian możemy zaoferować reklamę, która zostanie umieszczona na specjalnej podstronie w naszym serwisie, oraz przy okazji niektórych inicjatyw.

Darowizny można wpłacać na konto:   71-2030-0045-1110-0000-0269-3390

Specyfiką Kampanii jest współpraca z firmami i instytucjami ukierunkowana na osiągnięcie społecznych celów. Wszelkie wsparcie nie jest związane z osiąganiem zysków finansowych.

POLUB NAS NA FB!