Grantodawcy

Start / Partnerzy / Grantodawcy

Grantodawcami w Kampanii Tygodnia Małżeństwa są Firmy i Instytucje oferujące w tym okresie swoje usługi, promocje, kupony, vouchery itp. skierowane przede wszystkim do małżeństw/par zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w Tygodniu Małżeństwa. Mają one pomóc uatrakcyjnić ten czas, zachęcić pary do wyjścia z domu i spędzenia wspólnie czasu „we dwoje”. Chodzi nam o to, aby szeroka oferta różnych propozycji dała możliwość skorzystania jak największej ilości par. 

Granatowca może być po prostu oferentem, którego atrakcyjną usługę czy ofertę promujemy. Niektórzy grantodawcy są równocześnie Partnerami Kampanii poprzez rodzaj i zakres swojej propozycji. Taki status omawiamy w ramach indywidualnych ustaleń i wiąże się on z dołączeniem logotypu i informacji jako partnera na materiałach MTM.

Oferta grantów,voucherów,biletów wstępu itp. to propozycje darmowe lub rabatowe. Standardowe  rabaty handlowe do 20% w tym wypadku nie biorą udziału w kampanii społecznej. 

 

W zamian za oferowane ciekawe i atrakcyjne propozycje Państwa Firmy/Instytucji, będą Państwo wymienieni w materiałach informacyjnych Tygodnia Małżeństwa w Elblągu, trwającej  w tym czasie akcji medialnej, oraz w trakcie uroczystej Gali rozpoczęcia Kampanii.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy i włączenia się w Kampanię społeczną. Razem promujmy wartości będące podstawą naszych rodzin i społeczeństwa. 


Specyfiką Kampanii jest współpraca z firmami i instytucjami ukierunkowana na osiągnięcie społecznych celów. Wszelkie wsparcie nie jest związane z osiąganiem zysków finansowych.

POLUB NAS NA FB!