Partnerzy

Start / Partnerzy

W 2018 roku Kampanii Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w Elblągu partnerują:

Patronat Główny – Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich o/Gd; Patronat medialny – Gość Niedzielny; Partnerami działań są: Biblioteka Pedagogiczna, Stowarzyszenie Inicjatyw Rodzinnych, Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa, Stowarzyszenie Vamos, „Planszówkowy Zawrót Głowy”, Fundacja „Kierunek Rodzina”.  

Szczególne podziękowania składamy:  Szkole Muzycznej za wejściówki na koncert Walentynkowy, Hotelowi „Młyn” za współpracę, Parafii św. Rafała Kalinowskiego za miejsce do gier planszowych. Sand Valley Golf Resort za wejściówki oraz pozostałym osobom i instytucjom za wsparcie.


Zostań Partnerem Tygodnia Małżeństwa!

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, grupy, stowarzyszenia, instytucje oraz wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły na to małżeńskie święto.

Partnerstwo w dwóch grupach:

Inicjatorzy własnych działań np.( warsztaty, konferencje, spotkania itd).

Grantodawcy ( wejściówki, vouchery, bilety itd) na wejścia dla Par na wydarzenia kulturalne, sportowe, edukacyjne, rozrywkowe itd.

W obu przypadkach chodzi o propozycje darmowe lub rabatowe. Standardowe  rabaty handlowe do 20% w tym wypadku nie biorą udziału w kampanii społecznej. 

Projektowi „Tydzień Małżeństwa” będzie towarzyszyła medialna akcja promocyjno-reklamowa. Będzie to zatem dodatkowa możliwość reklamy Państwa oferty na nośnikach i w miejscach przez Państwa nieopłacanych, informacje na temat Państwa wydarzeń dotrzeć też będą mogły do innych środowisk niż obejmują to dotychczasowe Państwa działania. W swoich materiałach wydawniczych, na stronach internetowych czy portalach społecznościowych będzie wystarczało zamieszczenie informacji o akcji i wskazanej przez Państwa związanej z nią ofercie.

Jakie działania?

Działania, które ubogacą Tydzień Małżeństwa, mogą mieć różnorodną formę np. działania w ramach Państwa standardowej działalności lub wszelkiego typu oryginalne pomysły i inicjatywy w  czterech obszarach – kultura, sport, edukacja, duchowość. W zależności od prowadzonej przez Państwa działalności mogą to być specjalne warsztaty, spotkania, odczyty, konferencje, występy artystyczne, zajęcia sprawnościowe, projekcje filmowe, wszelkiego rodzaju zniżki, rabaty, bonusy na bilety, dostęp lub użytkowanie.

Dla kogo?

Wszelkie inicjatywy ukierunkowane powinny być na małżeństwo, czyli kobietę i mężczyznę. Tematyka dzieci, rodzin lub seniorów nie powinna być tutaj na pierwszym planie, choć z oczywistych powodów może być również obecna. Będzie to czas dla DWOJGA – najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.

Jak często?

Państwa propozycja może być jednorazowa (np. koncert, warsztat, itp.) lub okresowa (np. rabat na bilet wstępu przez cały tydzień). Tydzień Małżeństwa może być w niektórych wypadkach częścią większego cyklu na przestrzeni całego roku.

Korzyści

Najważniejszą korzyścią dla nas wszystkich z pewnością będzie sam fakt uczestniczenia w tym wydarzeniu. Jednak bardzo zabiegamy o to, żeby nasi Partnerzy również otrzymali wymierne korzyści. Medialne nagłośnienie pozwoli na Państwa promocję, a zaangażowanie zwiększy prestiż firmy czy organizacji. Prosimy równocześnie brać pod uwagę, że kampania społeczna nie jest tym samym, co kampania reklamowa.

Wolontariat

Bardzo liczymy również na wsparcie wolontariuszy. Szczególnie w najgorętszym okresie, czyli od 7 do 14 lutego. Jednak już teraz można zgłaszać swoją dyspozycyjność.

Koordynacja

Fundacja”Kierunek Rodzina” będzie pełnić rolę koordynatora całości wydarzenia w Elblągu. Państwo zgłaszacie terminy i opisy swoich projektów i działań. Warunkiem jest zgodność z celami kampanii, poza tym jesteście autonomiczni w swoich inicjatywach. Przy dużej różnorodności działań istotne jest zebranie terminów i informacji w jednym miejscu, oraz dotarcie z nimi do przestrzeni publicznej – tym będziemy się zajmować.

Nasz zespół

Zespół MTM w Elblągu to przede wszystkim osoby dające swój czas i wsparcie dla działań związanych z Tygodniem małżeństwa. Przedstawiciele środowisk zaangażowanych w swoje działania, ale także służące wsparciem, radą, pomocą dla całości inicjatywy.
Nie jest to grupa profesjonalistów. Raczej zapaleńców rozumiejących potrzebę tej inicjatywy i mających otwarte serca, aby coś dać innym z siebie. Każdy z nas ma swoją pracę, obowiązki, swoje sprawy. Jednak spotykając się tworzymy energiczną i twórczą atmosferę pokonując własne ograniczenia. Ponad podziałami, niewłaściwym współzawodnictwem tworzymy nową jakość współpracy dla naszego miasta.
Razem możemy więcej. Dołącz do nas.

POLUB NAS NA FB!